0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: $0.00 

Згода на обробку персональних даних


1. Загальні положення

Надаючи персональні дані на сайті бренду MESONIA, я, як користувач, даю свою згоду на їх обробку відповідно до Закону України "Про захист персональних даних" та цієї Згоди.

 

2. Персональні дані

До персональних даних відносяться:

Прізвище, ім'я, по батькові;
Адреса електронної пошти;
Номер телефону;
Адреса доставки;
Дані банківських карток.

 

3. Мета обробки даних

Обробка персональних даних здійснюється з метою:

Ідентифікації користувача на сайті;
Надання доступу до персоналізованих ресурсів сайту;
Встановлення зворотного зв'язку з користувачем, у тому числі направлення повідомлень, запитів та інформації, пов'язаних з використанням сайту;
Визначення місця доставки замовлень для користувачів по всьому світу.

 

4. Терміни обробки та зберігання даних

Дані обробляються та зберігаються протягом періоду, необхідного для виконання мети обробки, або до моменту відкликання згоди користувачем.

 

5. Умови обробки даних

MESONIA зобов'язується обробляти персональні дані відповідно до Закону України "Про захист персональних даних" та тільки для зазначених цілей. Розкриття даних третім особам без згоди користувача можливе лише у випадках, передбачених законодавством.

 

6. Права користувача

Користувач має право на доступ до своїх персональних даних, їх коригування, видалення або обмеження обробки, а також право на заперечення проти обробки та право на перенесення даних.

 

7. Контактна інформація

Для питань, пов'язаних з обробкою персональних даних, а також для відкликання згоди, будь ласка, звертайтеся за адресою електронної пошти [email protected]

 

Модули для Opencart