НАШІ ФІШКИ
img

• Японська Інтегрально Збалансована anti-aging система з амінокислотами
JAPAN•PRO AMINO PEPTIDE

Активи (походження):
PRODEW 500 Amino Acids - Японія
CALMOSENSINE – Франція
Японський комплекс PRODEW 500 - ефективне та сучасне рішення у сфері антивікового догляду за шкірою. Амінокислоти, що входять до складу, мають активні властивості відновлення та поліпшення структури шкіри. Їхня молекулярна структура сприяє глибокому зволоженню, підтримує природний баланс вологи і підвищує пружність шкіри. Однією з ключових переваг японських амінокислот є їхня здатність зміцнювати бар'єрні функції шкіри, запобігаючи втраті вологи та захищаючи від впливу навколишнього середовища та ультрафіолетового випромінювання. Calmosensine - є біологічно активною косметичною добавкою, яка омолоджує шкіру, робить її м'якою і пружною. Головна діюча речовина - біоміметичний пептид ліпо-Аргініл-Тирозин.

• Інтегрально Збалансована Система зволоження, ліфтингу з пептидами
Peptide 5H PRO-L & Hyaluronic acids

Активи (походження):
X50 Myocept – Іспанія
X50 Hyalufiller Solution - Іспанія
PerfectionPeptide P3 - Швейцарія
SensAmone P5 - Швейцарія
Гіалуронова кислота
Гель Алое Вера - Великобританія
X50® Myocept - це революційний протизморшковий агент, який поєднує високо- та низькомолекулярні форми гіалуронових кислот з постбіотиками та Алое Віра для комплексного догляду за шкірою. Наша доглядова система не тільки ефективно бореться зі зморшками та запобігає їх появі, але й забезпечує глибоке зволоження, зміцнює та відновлює шкіру, створюючи захисний бар'єр.
X50 Hyalufiller - унікальний пептид, метою якого є пряма взаємодія з фібробластами та активізація вироблення власної гіалуронової кислоти, що призводить до скорочення вже існуючих зморшок до 35%. PerfectionPeptide P3 – біологічно активний трипептид, який реактивує природний процес відлущування шкіри. Завдяки миттєвому ліфтинг-ефекту та довгостроковому омолодженню Peptide 5H PRO-L - це ідеально збалансована система для підтримки молодості та здоров'я вашої шкіри. SensAmone P5 діє як засіб проти почервоніння. Це біоміметичний пептид на основі компонента отрути актинії, що містить активну послідовність білка морського анемону, який пригнічує TRPV1, больовий рецептор, присутній у шкірі, що допомагає знизити чутливість шкіри при подразненні, роблячи шкіру менш чутливою.
Гіалуронова кислота - біологічний фермент, який входить до складу практично всіх тканин у тілі людини. Напевно, це найважливіший компонент, завдяки якому й відбувається активне оновлення клітини, синтез активних речовин для її регенерації й омолодження. Забезпечує глибоке та тривале зволоження шкіри, а також покращує її еластичність. Незамінний інгредієнт для антивікового догляду та продуктів для сухої шкіри.

Бренд доглядової люкс косметики MESONIA народжувався в Україні в нелегкий час.. Але ми впевнено йшли вперед реалій. Наша віра, що краса врятує світ, давала нам сили та надію.

Це не просто доглядові продукти, це розкішна подорож до досконалості, мистецтва.. Працюючи за принципом: ми заслуговуємо кращого – співпрацюємо з багатьма міжнародними виробниками високоякісної сировини, обладнання для виробництва найкращого продукту для кращої - Вас…

Mesonia – це нова історія про красу , турботу про здоров'я вашої шкіри, волосся. Ми не забули і про дітей, малюків і звичайно подбали про мужніх чоловіків..

Ми використовуємо інноваційні рішення за високими стандартами якості в галузі догляду за шкірою. Наша косметика створена з ретельно відібраних інгредієнтів, які дарують вашій шкірі здоров'я, молодість і сяйво. Ми пропонуємо рішення для кожного типу шкіри, кожного віку і кожного сезону.

Ви знайдете продукти, які не просто допоможуть підтримувати вашу шкіру в ідеальному стані, але й підкреслять вашу індивідуальність. В кожному флаконі Mesonia криється потужна комбінація природних інгредієнтів і передових технологій.

Любов, творчість та досконалість – у кожній деталі, в кожному флаконі ..