0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: $0.00 

Про нас

MESONIA - світ краси, мистецтва та молодості. Це світ унікальної косметики для догляду, створеної на взаємодії тисячолітніх традицій та новітніх технологій.

Наше завдання - піклуватися про вас, про вашу красу, враховуючи індивідуальні особливості та потреби вашого тіла і шкіри на різних етапах життя.

Коріння бренду сягає глибокого вивчення та виробництва дієтичних добавок. Натхнені багаторічними дослідженнями тибетської медицини та найкращих світових практик в галузі косметології, ми об'єднали ці знання, щоб представити вам не просто косметику, а справжнє мистецтво догляду за шкірою, волоссям та всім тілом.

Запуск компанії MESONIA був натхненням нашого глибокого розуміння і позитивного досвіду в сфері здоров'я та профілактики. Завдяки накопиченим знанням і прямим зв'язкам з найкращими світовими постачальниками активних інгредієнтів, ми створили косметику для догляду, яка дійсно працює. Наша продукція не обіцяє результатів або гарних слів, вона досягає фактичних результатів.

cosmetics

MESONIA - це поєднання науки та природи, традицій та інновацій. Наші засоби - це не просто косметика, це подорож у світ розкіші, мистецтва та досконалості.

cosmetics

Наші продукти - це, передусім, "сторожі" молодості, догляд за шкірою, волоссям і, звісно, душею. Ми позаботилися про всіх: від немовлят до дорослих, від жінок до чоловіків, намагаючись задовольнити всі потреби у щоденному догляді. Ми використовуємо передові технології косметичної фармації і є одними з перших, хто впроваджує найновіші компоненти і поліпшені формули сировини, які найбільше впливають на глибину епідермісу. Кожний інгредієнт тщательно відібраний і доповнює інші в складі засобу завдяки синергії.


Серед виділяємих компонентів:

 

Antarctic G, BeBebiome, AquaCacteen™, Kannabia sense, NanoMax, L-аргінін, L-карнітин, гідролізати кератину, Prodew 500, TURMERIA ZEN, DMAE , Proliss 100, Бакучіол і Ретинол, Кетон малини, Коензим Q10, Procapil, Placenta Extract, вітамінні комплекси, екстракти відібраних трав, амінокислоти, ОМЕГА 3 жири осетрових та багато інших складових

Наше виробництво використовує виключно високоякісну сировину, яка не тестується на тваринах. У нас є збалансовані продукти та рішення для кожного типу шкіри, усіх вікових категорій і кожного сезону. Вони допомагають не лише зберігати вашу шкіру в ідеальному стані, але і підкреслюють вашу індивідуальність.

 

Наші лабораторії та виробничі потужності розташовані в самому серці України, в Київській області. Сертифіковане виробництво, відповідно до європейських стандартів, гарантує, що кожний продукт, який проходить через наші руки, відповідає найвищим стандартам якості.

 

MESONIA - це нова історія про красу, про дбайливість про вашу шкіру та волосся. Ми не забули і про дітей, малюків і звісно, подбали про мужніх чоловіків. Ми впроваджуємо інноваційні рішення, відповідні високим стандартам якості в галузі догляду за шкірою, волоссям та тілом. Кожний інгредієнт у наших продуктах тщательно відібраний, щоб подарувати вашому організму молодість, блиск і здоров'я. Незалежно від вашого віку, типу шкіри чи пори року, ми маємо рішення для вас.

Любов, творчість і прагнення до досконалості

- ось те, що ви побачите і відчуєте, тримаючи в руках косметику від MESONIA. Навіть наперекір складнощам, наше переконання в тому, що краса може врятувати світ, стало нашим компасом!