0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: $0.00 
$470.00

Панчакарма

$470.00
  • В наявності
  • Модель:  1
  • Вага: 5200 g
Панчакарма / Panchakarma

Description / Опис:
  • Комплексне очищення та детокс*
  • Поліпшення складу крові та лімфи*
  • Нормалізація травлення*
  • Уповільнення процесів старіння*
  • Підвищення імунітету та загального самопочуття*

Панчакарма - це унікальна аюрведична система очищення та омолодження організму, яка у перекладі з санскриту означає "п'ять дій". Ця система передбачає глибоке очищення п'яти основних органів: очей, носа, легень, шлунка та кишечника. Вона дозволяє витягти токсини та шлаки.*
Стресовий спосіб життя сучасної людини призводить до великого накопичення в організмі екологічних шлаків (зумовлених особливостями сучасного харчування та екології). Крім того, в організмі накопичуються відмерлі клітини всіх тканин, які не завжди розкладаються та виводяться з організму. Скупчення шлаків та отрут стимулюють зародження та розвиток хвороб різних органів та систем*

Supplement Facts / Відомості про добавку:
92 Препарату Форми Тибету на 6 тижнів. Комплекс препаратів Панчакарми розрахований на 30-42 дні та спрямований на очищення організму від шлакового омолодження та детокс процесів.

Suggested Use / Рекомендації щодо застосування:
Повний опис та інструкцію Ви знайдете у вкладці препарату. Індивідуальні результати можуть відрізнятись.

Warnings / Попередження:
Зберігайте цей продукт у недоступному для дітей місці. Не використовуйте, якщо є ознаки несанкціонованого доступу або порушено друк. Зберігати за кімнатної температури. Якщо виникають побічні реакції, припиніть використання та зверніться до лікаря.

Disclaimer / Відмова від відповідальності:
TF докладає всіх зусиль, щоб забезпечити правильність зображень та відомостей про свої продукти, але на нашому сайті можуть бути оновлення, що відображають зміни упаковки чи інгредієнтів. Незважаючи на те, що іноді товари можуть бути відправлені в іншій упаковці, завжди гарантується їхня свіжість. Ми радимо вам не покладатися виключно на інформацію, надану TF; натомість ознайомтеся з етикетками, попередженнями та інструкціями на всіх продуктах перед використанням.
Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Вы смотрели
Показати ще
 

Подписка на новости

Модули для Opencart