0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: $0.00 
$16.00

Кальцій + магній Д3 90 таблеток

$16.00
  • В наявності
  • Модель:  1
  • Вага: 100 g
Кальцій + магній Д3 / Calcium + D3 90 таблеток

Description / Опис
  • мінеральний комплекс, що містить кальцій, магній та вітамін D₃
  • для здоров'я кісток, серця та нервової системи*
  • баланс кальцію та магнію в організмі*
Мінеральний комплекс "Кальцій-магній-вітамін D₃" розроблений з урахуванням важливості взаємодії кальцію, магнію та вітаміну D₃ для підтримки здоров'я та нормальної функції організму. Ці мікроелементи відіграють ключову роль у підтримці кісткової тканини, серцевої активності та нервової системи, а також сприяють загальному фізичному та психічному благополуччю.*

Кальцій є важливим будівельним матеріалом для кісток і також бере участь у багатьох обмінних процесах в організмі. Забезпечує правильне функціонування нервової системи та обмін речовин та утворення кісткової тканини.
Магній бере участь у багатьох біохімічних реакціях, забезпечуючи нормальне травлення, енергетичний обмін та функцію м'язів.

Supplement Facts / Відомості про добавку:
Розмір порції: 3 таблетки
Зміст у порції:
Кальцій (цитрат кальцію) – 1000 мг
Магній (оксид магнію, цитрат магнію) – 500 мг
Вітамін D₃ (холекальциферол) – 400 МО

Suggested use / Рекомендації щодо застосування:
Як харчову добавку дорослим приймати по три (3) таблетки на день під час їжі або за призначенням лікаря. Не перевищуйте рекомендоване дозування. Індивідуальні результати можуть відрізнятись.

Warnings / Попередження:
Перед використанням проконсультуйтеся з лікарем, якщо ви вагітні, годуєте грудьми, приймаєте ліки, страждаєте на якесь захворювання або плануєте медичну процедуру. Якщо виникають побічні реакції, припиніть використання та зверніться до лікаря.

Зберігайте цей продукт у недоступному для дітей місці. Не використовуйте, якщо є ознаки несанкціонованого доступу або порушено друк. Зберігати за кімнатної температури.

Продукти, що містять залізо, є однією з основних причин смертельних отруєнь у дітей віком до 6 років. Зберігайте цей продукт у недоступному для дітей місці. У разі випадкового передозування негайно зверніться до лікаря або до токсикологічного центру.

Disclaimer / Відмова від відповідальності:
TF докладає всіх зусиль, щоб забезпечити правильність зображень та відомостей про свої продукти, але на нашому сайті можуть бути оновлення, що відображають зміни упаковки чи інгредієнтів. Незважаючи на те, що іноді товари можуть бути відправлені в іншій упаковці, завжди гарантується їхня свіжість. Ми радимо вам не покладатися виключно на інформацію, надану TF; натомість ознайомтеся з етикетками, попередженнями та інструкціями на всіх продуктах перед їх використанням.

 
Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Вы смотрели
 

Подписка на новости

Модули для Opencart