0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: $0.00 
$22.00

СО пальметто 650 мг 100 капсул

$22.00
  • В наявності
  • Модель:  1
  • Вага: 100 g
СО пальметто 650 мг / Saw Palmetto 650 mg 100 капсул

Description / Опис:
  • Здоров'я волосся
  • Репродуктивна система у чоловіків
  • Підвищує витривалість та активність*
  • Зменшує симптоми клімаксу у жінок*

Біоактивна добавка "Saw Palmetto" (СО пальметто) традиційно використовується для підтримки здоров'я чоловічої та жіночої репродуктивної системи.* Екстракт плодів пальми сереноа (З пальметто) нормалізує вироблення статевих гормонів у чоловіків, покращує якість сперми, підтримує здоров'я передміхурової залози та сприяє нормалізації її функції. У жінок продукт допомагає подолати симптоми клімаксу та підтримує здоров'я матки та молочних залоз.*

Supplement Facts / Відомості про добавку:
Розмір порції: 3 капсули
Зміст у порції:
Екстракт плодів пальми сереноа (СО пальметто) 650 мг
Допоміжні речовини: желатинові капсули.

Suggested use / Рекомендації щодо застосування:
Як харчову добавку дорослим приймати по три (3) таблетки на день під час їжі або за призначенням лікаря. Не перевищуйте рекомендоване дозування. Індивідуальні результати можуть відрізнятись.

Warnings / Попередження:
Перед використанням проконсультуйтеся з лікарем, якщо ви вагітні, годуєте грудьми, приймаєте ліки, страждаєте на якесь захворювання або плануєте медичну процедуру. Якщо виникають побічні реакції, припиніть використання та зверніться до лікаря.

Зберігайте цей продукт у недоступному для дітей місці. Не використовуйте, якщо є ознаки несанкціонованого доступу або порушено друк. Зберігати за кімнатної температури.

Продукти, що містять залізо, є однією з основних причин смертельних отруєнь у дітей віком до 6 років. Зберігайте цей продукт у недоступному для дітей місці. У разі випадкового передозування негайно зверніться до лікаря або до токсикологічного центру.

Disclaimer / Відмова від відповідальності:
TF докладає всіх зусиль, щоб забезпечити правильність зображень та відомостей про свої продукти, але на нашому сайті можуть бути оновлення, що відображають зміни упаковки чи інгредієнтів. Незважаючи на те, що іноді товари можуть бути відправлені в іншій упаковці, завжди гарантується їхня свіжість. Ми радимо вам не покладатися виключно на інформацію, надану TF; натомість ознайомтеся з етикетками, попередженнями та інструкціями на всіх продуктах перед їх використанням.
Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Вы смотрели
 

Подписка на новости

Модули для Opencart