0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: $0.00 
$23.00

Мультивітаміни для жінок Фемімакс , 90 таб

$23.00
  • В наявності
  • Модель:  1
  • Вага: 100 g

Мультивітаміни для жінок Фемімакс / Multivitamins Femimax FEMALE VIT COMP, 90 таб
 

Description / Опис

- містить комплекс необхідних жіночому організму вітамінів та мікроелементів*
- має ефект позитивного впливу на жіночу репродуктивну систему *

Комплекс вітамінів та мікроелементів Фемімакс враховує особливі потреби жіночого організму та спрямований на підтримку його здоров'я та краси зсередини.
Прийом вітамінного комплексу допоможе зберегти емоційну рівновагу,
бадьорість та піднесення життєвих сил, сприяє здоров'ю кісткової системи,
підтримує репродуктивну функцію, імунітет*

Дієтична добавка не є лікарським засобом.

Supplement Facts: Serving Size/Розмір порції - 2 таблетки; в 100 г продукта міститься: фолієва кислота (В9) – 100 мг, порошок ягід чорниці – 100 мг, комплекс Са-Мg-Zn – 100 мг, ретинол (А) – 300 мг, тіамін (В1) – 20 мг, рибофлавін (В2) – 5 мг, піридоксину гідрохлорид (В6) – 10 мг, ціанокабаломін (В12) – 5 мг, аскорбінова кислота (С) – 150 мг, вітамін Д3 – 331,5 мг, токоферол (Е) – 10 мг, біотин (В7) – 20 мг, нікотинова кислота (РР) – 50 мг.

Other ingredients / Додаткові речовини: целюлоза мікрокристалічна, рослинний стеарат, кремнію діоксид.

Suggested use / Рекомендоване застосування
Як харчову добавку дорослим приймати по дві (2) таблетки на день під час їжі або за призначенням лікаря. Не перевищуйте рекомендоване дозування. Індивідуальні результати можуть відрізнятись.

Warnings / Попередження
Перед використанням проконсультуйтеся з лікарем, якщо ви вагітні, годуєте грудьми, приймаєте ліки, страждаєте на якесь захворювання або плануєте медичну процедуру. Якщо виникають побічні реакції, припиніть використання та зверніться до лікаря. Зберігайте цей продукт у недоступному для дітей місці. Не використовуйте, якщо є ознаки несанкціонованого доступу або порушено друк. Зберігати за кімнатної температури. Продукти, що містять залізо, є однією з основних причин смертельних отруєнь у дітей віком до 6 років. Зберігайте цей продукт у недоступному для дітей місці. У разі передозування негайно зверніться до лікаря або до токсикологічного центру.

Disclaimer / Відмова від відповідальності
TF докладає всіх зусиль, щоб забезпечити правильність зображень та відомостей про свої продукти, але на нашому сайті можуть бути оновлення, що відображають зміни упаковки чи інгредієнтів. Незважаючи на те, що іноді товари можуть бути відправлені в іншій упаковці, завжди гарантується їхня свіжість. Ми радимо вам не покладатись виключно на інформацію, надану TF; натомість ознайомтеся з етикетками, попередженнями та інструкціями на всіх продуктах перед їх використанням.

Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Вы смотрели
 

Подписка на новости

Модули для Opencart