0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: $0.00 
$18.00

Вітамін Д3 5000 МО 90 капсул

$18.00
  • В наявності
  • Модель:  1
  • Вага: 100 g
Вітамін Д3 5000 МО / Vitamin D3 (5000 UI) 90 капсул

Description / Опис:
  • Здоров'я кісток та м'язів
  • Регулювання обміну кальцію та фосфору*
  • Імунітет та здоров'я нервової системи
  • Підтримка здорової шкіри, волосся та нігтів*

Вітамін Д3 5000 МО – дієтична добавка, спеціально розроблена для підтримки міцності кісток, сили м'язів та загального здоров'я організму. Цей вітамін відіграє важливу роль у регулюванні обміну кальцію та фосфору, що суттєво впливає на здоров'я кісток та зубів. Він також сприяє зміцненню імунної та нервової системи, а також підтримує здорову шкіру, волосся та нігті.*

Вітамін D3 – цей вітамін найкраще засвоюється організмом, коли він присутній разом із жирами та кальцієм*

Supplement Facts / Відомості про добавку:
Розмір порції: 1 капсула
Зміст у порції:
Вітамін D3 (у вигляді холекальциферолу) – 5000 МО
Other ingredients / Інші інгредієнти: целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат, діоксид кремнію.

Suggested use / Рекомендації щодо застосування:
Як харчову добавку дорослим приймати по одній (1) капсулі на день під час їжі або за призначенням лікаря. Не перевищуйте рекомендоване дозування. Індивідуальні результати можуть відрізнятись.

Warnings / Попередження:
Перед використанням проконсультуйтеся з лікарем, якщо ви вагітні, годуєте грудьми, приймаєте ліки, страждаєте на якесь захворювання або плануєте медичну процедуру. Якщо виникають побічні реакції, припиніть використання та зверніться до лікаря.

Продукти, що містять залізо, є однією з основних причин смертельних отруєнь у дітей віком до 6 років. Зберігайте цей продукт у недоступному для дітей місці. У разі випадкового передозування негайно зверніться до лікаря чи токсикологічного центру.

Зберігайте цей продукт у недоступному для дітей місці. У разі випадкового передозування негайно зверніться до лікаря чи токсикологічного центру.

Disclaimer / Відмова від відповідальності:
TF докладає всіх зусиль, щоб забезпечити правильність зображень та відомостей про свої продукти, але на нашому сайті можуть бути оновлення, що відображають зміни упаковки чи інгредієнтів. Незважаючи на те, що іноді товари можуть бути відправлені в іншій упаковці, завжди гарантується їхня свіжість. Ми радимо вам не покладатися виключно на інформацію, надану TF; натомість ознайомтеся з етикетками, попередженнями та інструкціями на всіх продуктах перед їх використанням.
Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Вы смотрели
 

Подписка на новости

Модули для Opencart