0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: $0.00 
$12.00

Біотин (вітамін В7) 5000 мкг 90 капсул

$12.00
  • В наявності
  • Модель:  1
  • Вага: 100 g
Біотин (вітамін В7) 5000 мкг  / Biotin 5000 mcg 90 капсул

Description / Опис:
  • Метаболізм
  • Здоров'я шкіри, волосся та нігтів
  • Здоров'я нервової системи
  • Поліпшення психоемоційного стану*
  • Має позитивний ефект на роботу серцево-судинної системи*
  • Здоров'я шкірних покривів та слизових оболонок
Дієтична добавка "Біотин (вітамін В7)" є високоефективним вітаміном, який відіграє ключову роль у підтримці здоров'я організму. Біотин, також відомий як вітамін В7, має безліч важливих функцій, включаючи участь у вуглеводному та жировому обміні, підтримання нервової системи та покращення якості шкіри, волосся та нігтів, метаболізм та вироблення амінокислот.*

Supplement Facts / Відомості про добавку:
Розмір порції: 1 капсула
Зміст у порції:
Біотин (вітамін В7) – 5000 мкг
Допоміжні речовини: магнію стеарат, діоксид кремнію.

Suggested use / Рекомендації щодо застосування:
Як харчову добавку дорослим приймати по одній (1) таблетці на день під час їжі або за призначенням лікаря. Не перевищуйте рекомендоване дозування. Індивідуальні результати можуть відрізнятись.


Warnings / Попередження:
Перед використанням проконсультуйтеся з лікарем, якщо ви вагітні, годуєте грудьми, приймаєте ліки, страждаєте на якесь захворювання або плануєте медичну процедуру. Якщо виникають побічні реакції, припиніть використання та зверніться до лікаря.

Зберігайте цей продукт у недоступному для дітей місці. Не використовуйте, якщо є ознаки несанкціонованого доступу або порушено друк. Зберігати за кімнатної температури.

Продукти, що містять залізо, є однією з основних причин смертельних отруєнь у дітей віком до 6 років. Зберігайте цей продукт у недоступному для дітей місці. У разі випадкового передозування негайно зверніться до лікаря або до токсикологічного центру.

Disclaimer / Відмова від відповідальності:
TF докладає всіх зусиль, щоб забезпечити правильність зображень та відомостей про свої продукти, але на нашому сайті можуть бути оновлення, що відображають зміни упаковки чи інгредієнтів. Незважаючи на те, що іноді товари можуть бути відправлені в іншій упаковці, завжди гарантується їхня свіжість. Ми радимо вам не покладатися виключно на інформацію, надану TF; натомість ознайомтеся з етикетками, попередженнями та інструкціями на всіх продуктах перед їх використанням.
Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Вы смотрели
 

Подписка на новости

Модули для Opencart