0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: $0.00 
$16.00

Хлорофіл Рідкий Цитрус та м'ята 480 мл

$16.00
  • В наявності
  • Модель:  1
  • Вага: 100 g
Рідкий Хлорофіл Цитрус та м'ята / Liquid Chlorophyll Citrus and mint 480 мл

Опис / Description:
  • Підтримка роботи кишківника*
  • Виведення токсинів з крові та лімфи*
  • Імунітет
  • Може підвищувати рівень кисню у крові*
  • Підтримка функції щитовидної та підшлункової залоз*

Рідкий Хлорофіл допомагає очищенню організму, виводячи токсини, канцерогени та важкі метали, що позитивно впливає на роботу печінки та допомагає позбутися неприємних запахів поту та з рота. Він також є ефективним засобом при отруєннях.*
Хлорофіл є антиоксидантом і він також сприяє зміцненню імунітету і має антимікробні властивості.*
Рідкий хлорофіл, надає безліч позитивних впливів на організм людини.*
Хлорофіл міститься тільки в зелених частинах рослин і виконує функцію, подібну до молекул гемоглобіну в крові людини. У нього та ж структура, крім центрального металу - замість заліза в гемоглобіні, хлорофіл містить магній. Це сприяє насичення крові киснем та виведення продуктів обміну завдяки наявності живих ферментів.*

Supplement Facts / Відомості про добавку:
Розмір порції: 10 мл (2 ч. л)
Зміст у порції:
Хлорофілін, мідний хлорофілін натрію (хлорофіл), натрій (з мідного хлорофіліну натрію) - 120 мг
Other ingredients / Інші інгредієнти: вода підготовлена, рослинний гліцерин, сорбат калію як консервант, екстракт м'яти, натуральний аромат цитрусу.

Suggested use / Рекомендації щодо застосування:
Як харчову добавку приймати по 1 ч. л. (5 мл) з водою 2 рази на день до їди або за призначенням лікаря. Не перевищуйте рекомендоване дозування. Індивідуальні результати можуть відрізнятись.

Warnings / Попередження:
Приймати лише у розведеному вигляді.
Перед використанням проконсультуйтеся з лікарем, якщо ви вагітні, годуєте грудьми, приймаєте ліки, страждаєте на якесь захворювання або плануєте медичну процедуру. Якщо виникають побічні реакції, припиніть використання та зверніться до лікаря.

Зберігайте цей продукт у недоступному для дітей місці. Не використовуйте, якщо є ознаки несанкціонованого доступу або порушено друк. Зберігати за кімнатної температури.

Продукти, що містять залізо, є однією з основних причин смертельних отруєнь у дітей віком до 6 років. Зберігайте цей продукт у недоступному для дітей місці. У разі випадкового передозування негайно зверніться до лікаря чи токсикологічного центру.

Disclaimer / Відмова від відповідальності:
TF докладає всіх зусиль, щоб забезпечити правильність зображень та відомостей про свої продукти, але на нашому сайті можуть бути оновлення, що відображають зміни упаковки чи інгредієнтів. Незважаючи на те, що іноді товари можуть бути відправлені в іншій упаковці, завжди гарантується їхня свіжість. Ми радимо вам не покладатися виключно на інформацію, надану TF; натомість ознайомтеся з етикетками, попередженнями та інструкціями на всіх продуктах перед їх використанням.
Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Вы смотрели
 

Подписка на новости

Модули для Opencart