0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: $0.00 
$8.00

Франгул фіточай 30 пакетиків

$8.00
  • В наявності
  • Модель:  1
  • Вага: 100 g
Франгул фіточай / Frangul Fito Tea 30 пакетиків

Description / Опис:
  • Здоров'я ШКТ
  • Підтримка при запорах
  • Стимуляція роботи кишківника*
  • Має ефект полегшення симптомів*

Франгул (Антизапор) фіточай - натуральний фітопрепарат, спеціально розроблений для допомоги при запорах та стимуляції роботи кишечника. Цей фіточай рекомендується включати до раціону харчування як загальнозміцнюючий засіб і для лікування запорів. Він містить натуральні компоненти, які м'яко стимулюють роботу кишечника та допомагають відновити його нормальне функціонування.

Supplement Facts / Відомості про добавку:
Кількість в упаковці: 30 пакетиків
Склад:
Кора жостеру, солодка гола, деревій звичайний, кропива дводомна, касія вузьколиста (сенна), аніс звичайний (плоди).

Suggested use / Рекомендації щодо застосування:
Як харчова добавка дорослим приймати по одному (1) фільтр-пакет фіточа 200 мл окропу на день під час їжі або за призначенням лікаря. Не перевищуйте рекомендоване дозування. Індивідуальні результати можуть відрізнятись.

Warnings / Попередження:
Перед використанням проконсультуйтеся з лікарем, якщо ви вагітні, годуєте грудьми, приймаєте ліки, страждаєте на якесь захворювання або плануєте медичну процедуру. Якщо виникають побічні реакції, припиніть використання та зверніться до лікаря.

Зберігайте цей продукт у недоступному для дітей місці. Не використовуйте, якщо є ознаки несанкціонованого доступу або порушено друк. Зберігати за кімнатної температури.

Продукти, що містять залізо, є однією з основних причин смертельних отруєнь у дітей віком до 6 років. Зберігайте цей продукт у недоступному для дітей місці. У разі випадкового передозування негайно зверніться до лікаря чи токсикологічного центру.

Disclaimer / Відмова від відповідальності:
TF докладає всіх зусиль, щоб забезпечити правильність зображень та відомостей про свої продукти, але на нашому сайті можуть бути оновлення, що відображають зміни упаковки чи інгредієнтів. Незважаючи на те, що іноді товари можуть бути відправлені в іншій упаковці, завжди гарантується їхня свіжість. Ми радимо вам не покладатися виключно на інформацію, надану TF; натомість ознайомтеся з етикетками, попередженнями та інструкціями на всіх продуктах перед їх використанням.
Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Вы смотрели
 

Подписка на новости

Модули для Opencart