0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: $0.00 
$9.00

Піколінат хрому 200 мкг 90 капсул

$9.00
  • В наявності
  • Модель:  1
  • Вага: 100 g
Піколінат хрому 200 мкг / Chromium picolinate 200 mcg 90 капсул

Description / Опис:
  • Регулювання маси тіла
  • Може допомогти у боротьбі з надмірною вагою та бажанням споживати солодощі*
  • Метаболізм

Піколінат хрому є дієтичною добавкою, що містить важливий мінерал хром. Цей продукт має ряд позитивних ефектів на організм, включаючи зниження рівня глюкози у крові та регулювання маси тіла шляхом зменшення апетиту. Зниження рівня глюкози в крові, що може бути особливо корисним для контролю рівня цукру у людей із діабетом типу II та типу I.*

Supplement Facts / Відомості про добавку:
Розмір порції: 1 капсула
Зміст у порції:
Хром (у вигляді піколінату хрому) - 500 мкг (1142% від добової потреби)
Додаткові компоненти: мікрокристалічна целюлоза, желатинові капсули, рослинний стеарат, діоксид кремнію.

Suggested use / Рекомендації щодо застосування:
Як харчову добавку дорослим приймати по одній (1) таблетці на день під час їжі або за призначенням лікаря. Не перевищуйте рекомендоване дозування. Індивідуальні результати можуть відрізнятись.


Warnings / Попередження:
Перед використанням проконсультуйтеся з лікарем, якщо ви вагітні, годуєте грудьми, приймаєте ліки, страждаєте на якесь захворювання або плануєте медичну процедуру. Якщо виникають побічні реакції, припиніть використання та зверніться до лікаря.

Зберігайте цей продукт у недоступному для дітей місці. Не використовуйте, якщо є ознаки несанкціонованого доступу або порушено друк. Зберігати за кімнатної температури.

Продукти, що містять залізо, є однією з основних причин смертельних отруєнь у дітей віком до 6 років. Зберігайте цей продукт у недоступному для дітей місці. У разі випадкового передозування негайно зверніться до лікаря або до токсикологічного центру.

Disclaimer / Відмова від відповідальності:
TF докладає всіх зусиль, щоб забезпечити правильність зображень та відомостей про свої продукти, але на нашому сайті можуть бути оновлення, що відображають зміни упаковки чи інгредієнтів. Незважаючи на те, що іноді товари можуть бути відправлені в іншій упаковці, завжди гарантується їхня свіжість. Ми радимо вам не покладатися виключно на інформацію, надану TF; натомість ознайомтеся з етикетками, попередженнями та інструкціями на всіх продуктах перед їх використанням.
Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Вы смотрели
 

Подписка на новости

Модули для Opencart