0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: $0.00 
$22.00

Магнумцит 300 250 мл

$22.00
  • В наявності
  • Модель:  1
  • Вага: 100 g
Магнумцит 300 / Magnesium citratе 250 мл

Description / Опис:
  • Здоров'я нервової системи
  • Поповнення дефіциту магнію в організмі
  • Полегшення симптомів порушення сну, дратівливості та спазмів*

Магнумцит 300 - дієтична добавка, розроблена для забезпечення організму засвоюваним магнієм, необхідним для підтримки нормальної нервової діяльності та полегшення симптомів, пов'язаних із дефіцитом магнію. Цей продукт особливо корисний при порушеннях сну, підвищеної дратівливості та спазмах, а також у ситуаціях, коли організм відчуває дефіцит цього важливого мінералу.
Магнумцит містить 300 магній у формі цитрату магнію, яка є органічною і добре засвоюваною формою магнію. Вітамін В₆, що є у складі, підтримує обмін речовин і посилює дію магнію.*

Supplement Facts / Відомості про добавку:
Розмір порції: 15 мл (1ст.л)
Зміст у порції:
Цитрат магнію: 2.745 мг
Вітамін В₆: 44.355 мг
Іони магнію: 442.5 мг

Suggested use / Рекомендації щодо застосування:
Як харчову добавку дорослим приймати по п'ятнадцять (15) мл (1 ст.л) на день під час їжі або за призначенням лікаря. Не перевищуйте рекомендованого дозування. Індивідуальні результати можуть відрізнятись.

Warnings / Попередження:
Перед використанням проконсультуйтеся з лікарем, якщо ви вагітні, годуєте грудьми, приймаєте ліки, страждаєте якимось захворюванням або плануєте медичну процедуру. Якщо виникають побічні реакції, припиніть використання та зверніться до лікаря.

Зберігайте цей продукт у недоступному для дітей місці. Не використовуйте, якщо є ознаки несанкціонованого доступу або порушено друк. Зберігати за кімнатної температури.

Продукти, що містять залізо, є однією з основних причин смертельних отруєнь у дітей віком до 6 років. Зберігайте цей продукт у недоступному для дітей місці. У разі випадкового передозування негайно зверніться до лікаря чи токсикологічного центру.

Disclaimer / Відмова від ответственности:
TF докладає всіх зусиль, щоб забезпечити правильність зображень та відомостей про свої продукти, але на нашому сайті можуть бути оновлення, що відображають зміни упаковки чи інгредієнтів. Незважаючи на те, що іноді товари можуть бути відправлені в іншій упаковці, завжди гарантується їхня свіжість. Ми радимо вам не покладатися виключно на інформацію, надану TF; натомість ознайомтеся з етикетками, попередженнями та інструкціями на всіх продуктах перед їх використанням.
Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Вы смотрели
Показати ще
 

Подписка на новости

Модули для Opencart