0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: $0.00 
$12.00

Псиліум 340 г

$12.00
  • В наявності
  • Модель:  1
  • Вага: 100 g
Псиліум / Psyllium 340 г

Description / Опис:
  • Здоров'я кишечника
  • Покращує травлення та перистальтику*
  • Знижує рівень холестерину*
  • Виготовляється з натуральних рослинних волокон

Псилліум - це натуральна рослинна речовина, відома своїми сприятливими властивостями для кишечника та травлення. Цей продукт широко використовується для підтримки загального здоров'я шлунково-кишкової системи.*
Псилліум сприяє покращенню перистальтики кишечника, що допомагає прискорити процес травлення та запобігти запори. Крім того, Псиліум допомагає знизити рівень холестерину в крові, що може сприяти загальному поліпшенню серцево-судинного здоров'я.*
Псилліум виробляється з натуральних рослинних волокон і часто застосовується як безпечний та ефективний засіб для підтримки здоров'я кишечника та полегшення травлення.*

Supplement Facts / Відомості про добавку:
Розмір порції: 15 г (1 ст.л)
Composition / Склад: лушпиння насіння індійського подорожника.
Поживна цінність 100 г продукту: білки – 2,9 г, жири – 0,1 г, вуглеводи – 7,3 г.
Енергетична цінність/калорійність 100 г продукту – 176 кДж/42 ккал.

Suggested use / Рекомендації щодо застосування:
Як харчову добавку дорослим приймати п'ятнадцять (15) грам (1 ст.л) на 200 мл води на день до їди або за призначенням лікаря. Не перевищуйте рекомендоване дозування. Індивідуальні результати можуть відрізнятись.


Warnings / Попередження:
Перед використанням проконсультуйтеся з лікарем, якщо ви вагітні, годуєте грудьми, приймаєте ліки, страждаєте на якесь захворювання або плануєте медичну процедуру. Якщо виникають побічні реакції, припиніть використання та зверніться до лікаря.

Зберігайте цей продукт у недоступному для дітей місці. Не використовуйте, якщо є ознаки несанкціонованого доступу або порушено друк. Зберігати за кімнатної температури.

Продукти, що містять залізо, є однією з основних причин смертельних отруєнь у дітей віком до 6 років. Зберігайте цей продукт у недоступному для дітей місці. У разі випадкового передозування негайно зверніться до лікаря чи токсикологічного центру.

Disclaimer / Відмова від відповідальності:
TF докладає всіх зусиль, щоб забезпечити правильність зображень та відомостей про свої продукти, але на нашому сайті можуть бути оновлення, що відображають зміни упаковки чи інгредієнтів. Незважаючи на те, що іноді товари можуть бути відправлені в іншій упаковці, завжди гарантується їхня свіжість. Ми радимо вам не покладатися виключно на інформацію, надану TF; натомість ознайомтеся з етикетками, попередженнями та інструкціями на всіх продуктах перед їх використанням.
Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Вы смотрели
Показати ще
 

Подписка на новости

Модули для Opencart