0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: $0.00 
$15.00

Магній з вітаміном B6 90 таблеток

$15.00
  • В наявності
  • Модель:  1
  • Вага: 100 g
Магній з вітаміном В₆ / Magnesium + B6 90 таблеток

Description / Опис
  • біодобавка, що містить магній та вітамін В₆ для підтримки здоров'я кісток, нервової системи та обміну речовин*
  • допомагає заповнити дефіцит магнію та вітаміну В₆ в організмі*
Біодобавка "Магній з вітаміном В₆" є комплексним продуктом, спроектованим з урахуванням спільного позитивного впливу магнію і вітаміну В₆ на організм. Вони відіграють важливу роль у підтримці кісткової тканини, нормалізації нервової системи, обміні речовин та забезпеченні здоров'я загалом.*

Магній - важливий мікроелемент, що бере участь у зміцненні кісток та нормальної нервової діяльності. Він сприяє передачі нервових сигналів, синтезу білків, регуляції судин та м'язів.*
Вітамін В₆, також відомий як піридоксин, відіграє роль в обміні жирів та білків.*

Supplement Facts / Відомості про добавку:
Розмір порції: 3 таблетки
Зміст у порції:
Магній: 400 мг
Вітамін В₆: 30 мг
Дикальція фосфат: 50 мг
Кальцій: 150 мг
Other ingredients / Інші інгредієнти:
Дикальція фосфат, рослинна целюлоза, рослинний гліцерин, рослинний стеарат.

Suggested use / Рекомендації щодо застосування:
Як харчову добавку дорослим приймати по три (3) таблетки на день під час їжі або за призначенням лікаря. Не перевищуйте рекомендоване дозування. Індивідуальні результати можуть відрізнятись.

Warnings / Попередження:
Перед використанням проконсультуйтеся з лікарем, якщо ви вагітні, годуєте грудьми, приймаєте ліки, страждаєте на якесь захворювання або плануєте медичну процедуру. Якщо виникають побічні реакції, припиніть використання та зверніться до лікаря.

Зберігайте цей продукт у недоступному для дітей місці. Не використовуйте, якщо є ознаки несанкціонованого доступу або порушено друк. Зберігати за кімнатної температури.

Продукти, що містять залізо, є однією з основних причин смертельних отруєнь у дітей віком до 6 років. Зберігайте цей продукт у недоступному для дітей місці. У разі випадкового передозування негайно зверніться до лікаря або до токсикологічного центру.

Disclaimer / Відмова від відповідальності:
TF докладає всіх зусиль, щоб забезпечити правильність зображень та відомостей про свої продукти, але на нашому сайті можуть бути оновлення, що відображають зміни упаковки чи інгредієнтів. Незважаючи на те, що іноді товари можуть бути відправлені в іншій упаковці, завжди гарантується їхня свіжість. Ми радимо вам не покладатися виключно на інформацію, надану TF; натомість ознайомтеся з етикетками, попередженнями та інструкціями на всіх продуктах перед їх використанням.
Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Вы смотрели
 

Подписка на новости

Модули для Opencart