0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: $0.00 
$19.00

Мультивітамінний комплекс 90 таблеток

$19.00
  • В наявності
  • Модель:  1
  • Вага: 100 g
Мультивітамінний комплекс / Multivitamin complex (В, А, С, Е, РР) 90 таблеток

Description / Опис:
  • Збалансований комплекс вітамінів*
  • Харчові полівітаміни
  • Імунна система
  • Допомагає підтримувати здоровий спосіб життя*
Мультивітамінний комплекс, що включає 10 важливих вітамінів (В, А, С, Е, РР), призначений для забезпечення здоров'я та енергії організму. Цей комплекс вітамінів сприяє нормалізації функції печінки, знижує негативний вплив токсичних речовин та вільних радикалів на серцевий м'яз, підвищує стійкість до фізичних та психічних навантажень, а також допомагає справлятися зі стресом та впливом радіаційного випромінювання. Його дія обумовлена властивостями водорозчинних вітамінів групи В та мікроелементів, які є невід'ємною частиною ферментних систем та надають активний вплив на різні функції організму, включаючи кровотворення та склад крові.*

Supplement Facts / Харчова цінність:
Кожна порція (6 таблеток) мультивітамінного комплексу забезпечує наступний вміст вітамінів:
Вітамін B1 (тіамін) – 24 мг
Вітамін B2 (рибофлавін) – 24 мг
Вітамін B9 (фолієва кислота) 1200 мкг
Вітамін B12 (ціанокобаламін) 3000-мкг
Вітамін A (ретинол) - 15000 МО
Вітамін C (аскорбінова кислота) – 1500 мг
Вітамін D3 – 150 мкг
Вітамін E (токоферол) – 1608 мг
Вітамін PP (нікотинова кислота) – 240 мг

Suggested use / Рекомендації щодо застосування:
Як харчову добавку дорослим приймати по шість (6) таблеток на день під час їжі або за призначенням лікаря. Не перевищуйте рекомендоване дозування. Індивідуальні результати можуть відрізнятись.

Warnings / Попередження:
Перед використанням проконсультуйтеся з лікарем, якщо ви вагітні, годуєте грудьми, приймаєте ліки, страждаєте на якесь захворювання або плануєте медичну процедуру. Якщо виникають побічні реакції, припиніть використання та зверніться до лікаря.

Зберігайте цей продукт у недоступному для дітей місці. Не використовуйте, якщо є ознаки несанкціонованого доступу або порушено друк. Зберігати за кімнатної температури.

Продукти, що містять залізо, є однією з основних причин смертельних отруєнь у дітей віком до 6 років. Зберігайте цей продукт у недоступному для дітей місці. У разі випадкового передозування негайно зверніться до лікаря або до токсикологічного центру.

Disclaimer / Відмова від відповідальності:
TF докладає всіх зусиль, щоб забезпечити правильність зображень та відомостей про свої продукти, але на нашому сайті можуть бути оновлення, що відображають зміни упаковки чи інгредієнтів. Незважаючи на те, що іноді товари можуть бути відправлені в іншій упаковці, завжди гарантується їхня свіжість. Ми радимо вам не покладатися виключно на інформацію, надану TF; натомість ознайомтеся з етикетками, попередженнями та інструкціями на всіх продуктах перед їх використанням.
 
Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Вы смотрели
 

Подписка на новости

Модули для Opencart