0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: $0.00 

Навіщо додають пептиди у косметику?

Навіщо додають пептиди у косметику?

Косметика з пептидами у всіх на слуху, але мало хто знає, в чому насправді полягають її переваги. Що таке пептиди в косметиці, звідки вони беруться, для чого потрібні і чим корисні для шкіри, розуміємося на цьому матеріалі.

 

Пептиди – що це таке?


Простими словами, пептиди – це своєрідний будівельний матеріал, ланцюжок амінокислот, з яких складаються білки. Наприклад, колаген та еластин – це теж пептиди.

Пептиди у складі косметичних засобів для догляду за шкірою можуть виконувати різноманітні функції: оновлюючу, відновлюючу, антивікову, можуть стимулювати вироблення колагенових та еластинових волокон.

 

Що роблять пептиди та чим вони корисні для шкіри?

 

Шкірний бар'єр - це своєрідний захист, завдяки якому організм огороджений від бактерій, ультрафіолетових променів, забруднень. Цей захист легко послабити під впливом різноманітних зовнішніх факторів. Пептиди мають зміцнюючий ефект на захисний бар'єр шкіри.

Колаген, згаданий вище, відповідає за міцність, збереження молодого вигляду та гладкості шкіри. Тому якщо вироблення природного колагену не викликає нарікань, зморшки візуально менш помітні.

Крім колагену, важливу роль у шкірі відіграють еластичні волокна, які роблять шкіру більш пружною та підтягнутою.

Пептиди сприяють відновленню та оновленню шкіри.

Деякі пептиди мають протимікробну активність і можуть сприяти боротьбі з недосконалостями.

 

Як працюють пептиди у косметиці?


У складі косметичних засобів пептиди можуть виконувати такі функції:

 

  • стимулювати відновлення та оновлення шкіри,
  • прискорювати синтез колагену та еластину в шкірі,
  • підвищувати еластичність та пружність шкіри, надавати ефект ліфтингу.

 

Косметика може містити пептиди, які розгладжують зморшки, допомагають зміцнити шкіру. Молекули пептидів містяться у складі різних засобів: кремів, сироваток, масок для обличчя.

Крем для обличчя з пептидами
Пептиди в кремі зустрічаються в категоріях денних та нічних (проти зморшок, ліфтинг-догляд), що працює в денний час: скорочує зморшки на обличчі, відновлює пружність.

Крем для очей бореться зі слідами втоми, зменшує набряклість, помітно зменшує темні кола під очима; дія пептидів у цьому випадку доповнена роботою кофеїну, пантенолу та гліцерину.

Маска для обличчя з пептидами, як правило, відрізняється більш концентрованою (порівняно з кремом) формулою та здатністю забезпечувати оптимальний за швидкістю результат.

Сироватки з пептидами допомагають зробити шкіру більш еластичною та гладкою (залежить від ефективності конкретного продукту), мінімізують видимість зморшок. Засіб наносять на очищену шкіру; після розподілу сироватки рекомендується її обов'язково закріплювати кремом.

 

Кому підходить косметика із пептидами?


Сироватка та крем для обличчя з пептидами можуть використовуватись у будь-який час доби. На думку експертів, найкращий вік, коли варто задуматися про використання косметичних засобів з пептидами, — 30 років: саме в цей період вироблення власного колагену починає значно скорочуватися.

Тим, у кого шкіра схильна до появи запалень, слід шукати засоби з пептидами без вмісту олій, з більш легкою текстурою. Власникам сухої шкіри варто звернути увагу на насиченіші кремові формули, які забезпечують достатній рівень зволоження.

 

Як правильно використовувати косметику з пептидами?

 

Комплексний підхід – основа успіху. Використання косметики з пептидами не звільняє від потреби щоденного комплексного догляду, включаючи нанесення сонцезахисного та живильного кремів.

Щодо техніки нанесення косметичних засобів з пептидами, жодних нюансів немає. Все залежить не від компонентів, а від текстури та категорії засобу, який ви використовуєте, – крему, сироватки чи маски.

Поширені запитання


Що краще для обличчя – колаген чи пептиди?

Любителю складно розібратися, що краще – колаген чи пептиди для обличчя. Насправді все дуже просто: через низьку біодоступність колагену та відносно високу біодоступність пептидів колагену останні вважаються більш ефективними.

 

З чим поєднуються і не поєднуються пептиди у косметиці?

Пептиди добре поєднуються з більшістю найпоширеніших речовин для догляду за шкірою. Використовуйте косметику з пептидами з вітаміном С або ніацинамідом, щоб досягти ефекту сяючої шкіри, або поєднуйте з гіалуроновою кислотою для оптимального зволоження.

 

Уникайте використання препарату з пептидами одночасно з продуктами-пілінгами, що містять кислоти (наприклад, AHA, BHA), які можуть знизити його ефективність.

Пептиди в косметиці — відносно нове явище, яке вже полюбилося багатьом. Цей універсальний компонент має видимий ефект: підвищує пружність шкіри, розгладжує зморшки та бореться з різними ознаками старіння. А ще чудово «з'єднується» з більшістю інших учасників б'юті-процесів.