0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: $0.00 
.
Інтегрально збалансована система гіпер-живлення
U-C Royal Fish Omega
• Карагенан - Франція
• Активний комплекс ікри лососевих риб - США
• Активний комплекс ікри канадського осетра - Норвегія

Система активного харчування та відновлення шкіри є інноваційною формулою, що поєднує в собі силу Омега-3 жирних кислот, Вітаміну К, у поєднанні з ексклюзивними екстрактами ікри канадського лосося та осетрових. U-C Royal Fish Omega забезпечує глибоке живлення та відновлення шкіри, сприяючи її зміцненню, покращенню еластичності та регенерації. Омега-3 жирні кислоти інтенсивно живлять та зволожують шкіру, Вітамін К сприяє зменшенню темних кіл та запалень.

Перейти
.
Інтегрально Збалансована Система
SYN-AQUABIO з Коллагеном
для зволоження та регенерації
• Syn-hycan - Швейцарія
• AquaCacteen™ - Швейцарія
• BeBebiome - Південна Корея

SYN-AQUABIO Collagen System поєднує ефективність передових комплексних компонентів в ідеально підібраному співвідношенні: SYN-HYCAN, AquaCacteen та BeBebiome, для омолодження, зволоження та зміцнення мікробіоми шкіри.
Ефективність компонентів підтверджено клінічними дослідженнями.

Перейти
.
інтегрально-збалансована система з амінокислотами
JAPAN•PROAMINO PEPTID
• PRODEW 500 Amino Acids - Японія
• CALMOSENSINE - Франція

Японський комплекс PRODEW 500 - ефективне рішення у сфері антивікового догляду за шкірою. Амінокислоти, що входять до складу, мають активні властивості відновлення і поліпшення структури шкіри. Їхня молекулярна структура сприяє глибокому зволоженню, підтримує природний баланс вологи і підвищує пружність шкіри. Однією з ключових переваг японських амінокислот є їхня здатність зміцнювати бар'єрні функції шкіри, захищаючи її від впливу довкілля та ультрафіолетового випромінювання.
Calmosensine з біомімічним пептидом ліпо-Аргініл-Тирозин є біологічно активною косметичною добавкою, яка омолоджує шкіру.

Перейти
.
інтегрально-збалансована система на базі X50® Myocept
Peptide 5H PRO-L
• X50 Myocept – Іспанія
• X50 Hyalufiller Solution - Іспанія
• PerfectionPeptide P3 - Швейцарія
• SensAmone P5 - Швейцарія
• 3D Гіалуронова кислота - Німеччина

X50® Myocept - це революційний протизморшковий агент, який поєднує високо- та низькомолекулярні форми гіалуронових кислот з постбіотиками та Алое Віра для комплексного догляду за шкірою. Завдяки миттєвому ліфтинг-ефекту та довгостроковому омолодженню Peptide 5H PRO-L - це ідеально збалансована система для підтримки молодості та здоров'я вашої шкіри.

Перейти
.
Інтегрально збалансована система
на основі Чотирьох форм Вітаміну С
Superb-C Me
• Стабілізований вітамін С (AA2G) - Японія
• Вітамін С (STAY-C® 50) - Великобританія
• Вітамін С Amitose 3GA – Японія
• Vit Complex AECВ5 - Україна

Система Superb-C Me є унікально збалансованим комплексом, що містить чотири інноваційні форми Вітаміну С, забезпечуючи тривалу дію та глибоке зволоження, сприяючи синтезу колагену і захисту від УФ-випромінювання та захищаючи шкіру від шкідливих впливів. Маючи антиоксидантний ефект, система Superb-C Me є ідеальним рішенням для комплексного догляду за шкірою.

Перейти
.
Інтегрально збалансована система для волосся
Hair Magic AMINOVIT + Minoxidil
• Амінокислоти шовку - Італія
• HMA Silky ліпосоми - Іспанія
• Вітамінний премікс ELAYA RENOVA - Іспанія
• Procapil - Франція
• Міноксидил

Система Hair Magic AMINOVIT поєднує найкращі компоненти з усього світу. Амінокислоти шовку відновлюють та зміцнюють волосся. HMA Silky забезпечує глибоке харчування завдяки унікальним ліпосомам. Мікрокапсульовані компоненти інтенсивно зволожують волосся, запобігаючи його сухості. ELAYA RENOVA живить шкіру голови та стимулює здорове зростання волосся. Procapil ефективно бореться із випаданням волосся. Міноксидил - засіб для стимуляції росту волосся та зменшення його випадіння з доведеною ефективністю. У сукупності ці компоненти створюють збалансовану систему догляду, яка забезпечує волоссю всебічне зміцнення, живлення та захист.

Перейти
 
 
 
ЛІФТІНГ ТА ЗВОЛОЖЕННЯ
.
Інтегрально Збалансована Система РЕГЕНЕРАЦІЇ ТА ДОГЛЯДУ
Silver-enriched oil extract
• Ефірні олії - Німеччина, Іспанія, Нідерланди.
• Гідролати - Болгарія, Великобританія.
• Амбри - Саудовская Аравія, Єгипет, Індія, Франція, Великобританія
• Шиммер з натуральним сріблом - Корея
• Парфумерні композиції - Швейцарія/Великобританія

Ексклюзивна система догляду з ефірними оліями та зволожувальними гідролатами в поєднанні з розкішною амброю з екзотичних куточків світу, надає антиоксидантний захист і покращує текстуру шкіри. Шимер із натуральним сріблом дарує сяйво, а парфумерні композиції зі Швейцарії та Великої Британії огортають вас вишуканим ароматом, підкреслюючи Вашу унікальність.

Перейти
.
Інтегрально збалансована система для очищення
ION-KAOLIN BALANCE MATRIX
• Каолін - Україна
 
Високоефективна система догляду та очищення шкіри,
спеціально розроблена для боротьби з пігментацією.

Це рішення унікально поєднує в собі збагачений каолін, який глибоко очищає пори та абсорбує надлишки себуму, та мінералізовані електроліти, які зволожують та енергізують шкіру. Разом ці компоненти сприяють поліпшенню текстури шкіри, зменшенню видимості пігментних плям і надають шкірі здорового та сяючого вигляду.

Перейти
.
Інтегрально збалансована система з ретинолом
[B] Synergy Retinol
зволоження та регенерація
• Bakuchiol – Південна Корея
• Ретинол – Великобританія

Бакучіол ефективно зменшує глибину і кількість зморшок, стимулює вироблення колагену, бореться з гіперпігментацією та чинить антибактеріальну дію. Ретинол сприяє прискоренню оновлення клітин шкіри, активізує процеси глибинної регенерації шкіри та корисний у лікуванні акне та інших шкірних проблем. Поєднання цих двох компонентів створює синергетичний ефект, забезпечуючи комплексне покращення стану шкіри.

Перейти
.
Інтегрально Збалансована Система anti-aging
Nanohyl Beta-Q10
Бетаглюкани, Кетони малини, вітаміни
• Hylasome™ EG-10 - США
• DMAE - Швейцарія
• BETA-GLUCAN - Швейцарія
• Кетони малині - США

Унікальна система з гіалуронат натрію для глибокого зволоження шкіри. Nanohyl Beta-Q10 забезпечує тривале утримання вологи в шкірі, покращуючи її еластичність та знижуючи видимість зморшок. Бета-глюкан сприяє покращенню пружності шкіри та зменшенню мімічних зморшок, а DMAE покращує м'язовий тонус шкіри, забезпечує ефект ліфтингу, виявляє детоксикаційні та антиоксидантні властивості, бореться з ознаками в'янення шкіри.

Перейти
.
 
 
Прополіс - Україна
Ланолін - Бельгія
Алое вера - Великобританія

 

Перейти
.
 
 
Ніацинамід - Швейцарія.

 

Перейти
.
 
 
Глутатіон - Італія
SOD Супероксиддисмутаза - Італія

 

Перейти
 
 
 
Догляд за обличчям

Персоналізований догляд, який забезпечує глибоке живлення, зволоження та сяйво.

Обрати для себе
Догляд за обличчам
Догляд за тілом

Комплексний догляд за тілом для зволоження, живлення та досконалості шкіри.

Обрати для себе
Догляд за тілом
Cleaning & Care

Ефективне очищення і дбайливий догляд для ідеальної шкіри обличчя.

Обрати для себе
Cleaning & Care
Anti-Age

Антивіковий догляд, забезпечуючий помітне омолодження і поліпшення текстури шкіри.

Обрати для себе
Anti-Age
НОВИНКИ & БЕСТСЕЛЕРИ

ІНТЕГРАЛЬНО-ЗБАЛАНСОВАНІ СИСТЕМИ

Шість рокiв наша команда технологів і фахівців з догляду за шкірою вела безперервну роботу над створенням новаторських рішень у сфері косметології. Унаслідок багаторічних досліджень і розробок було підібрано Інтегрально-збалансовані системи для догляду за шкірою.

Тринадцять інтегральних систем являють собою кульмінацію наших зусиль і прагнень створити для Вас найкраще з того, що може запропонувати сучасна наука в галузі краси та здоров'я шкіри. Від екзотичних ефірних олій і рідкісних рослинних екстрактів до передових біотехнологічних пептидів та інноваційних молекул.

Інтегральний підхід у догляді за шкірою означає, що ми розглядаємо шкіру як цілісну систему, яка потребує збалансованого і всебічного догляду. Замість ізольованої дії на окремі проблеми, наші системи пропонують комплексні рішення.
Наша мета - надати вам не просто косметичні засоби, а цілісну систему догляду, яка працюватиме синергетично, забезпечуючи видимі та довгострокові результати.

Підпишіться на нашу розсилку та новини!

Отримуйте цікаві статті, новини, події та акції.

 
img img img
img

SYN-AQUABIO Clinical
Collagen System.
NUR:VY Clinical Collagen System

SYN-AQUABIO Clinical Collagen System об'єднує в собі ефективність передових комлексів SYN-HYCAN, AquaCacteen і BeBebiome, для омолодження, зволоження і зміцнення мікробіоми шкіри. Наша система підтверджена клінічними дослідженнями, і використовуючи синергетичний ефект, робить свій внесок у здоров'я і сяйво вашої шкіри, доповнюючи доглядову косметику MESONIA.
Перейти

Peptide X50 Myocept Solution& Probiotics
Lactobacillus Ferment, Bacillus Ferment

"X50 Myocept Solution – ефективний косметичний пептиди та пробіотик, що бореться з мімічними зморшками. Найбільшу ефективність виявляє в областях гусячих лапок, навколо очей, чола, носогубних та кисетних зморшок. З використанням цієї сироватки ви отримаєте помітний ліфтинг та позбавитесь від пігментних плям. Гіалуронова кислота високо- та низькомолекулярна доповнюються постбіотиками для комплексного догляду та зміцнення шкіри. Даруйте вашій шкірі відчуття свіжості та молодості!"
Перейти

Інтегрально Збалансована Система з амінокислотами
JAPAN•PRO AMINO PEPTID

Японський комплекс PRODEW 500 - ефективне рішення у сфері антивікового догляду за шкірою. Амінокислоти, що входять до складу, мають активні властивості відновлення і поліпшення структури шкіри. Їхня молекулярна структура сприяє глибокому зволоженню, підтримує природний баланс вологи і підвищує пружність шкіри.

products3

Інтегрально Збалансована Система з бакучіолом
[B] SYNERGY RETINOL

Бакучіол ефективно зменшує глибину і кількість зморшок, стимулює вироблення колагену, бореться з гіперпігментацією та чинить антибактеріальну дію. Ретинол сприяє прискоренню оновлення клітин шкіри, активізує процеси глибинної регенерації шкіри та корисний у лікуванні акне та інших шкірних проблем.

products2

Інтегрально Збалансована Система гіпер - живлення
U-C ROYAL FISH OMEGA

Система активного харчування та відновлення шкіри є інноваційною формулою, що поєднує в собі силу Омега-3 жирних кислот, Вітаміну К, у поєднанні з ексклюзивними екстрактами ікри канадського лосося та осетрових.

products1
МИ РЕКОМЕНДУЄМО
Чи можна використовувати сироватки з вітаміном З літом?

Сьогодні сироватка з вітаміном С вважається одним із найбільш затребуваних засобів для догляду за шк..

Читати далі

Для кого підходять безсульфатні шампуні?

Безсульфатні шампуні для волосся швидко завоювали серця жінок та полиці магазинів у всьому світі. На..

Читати далі

Як відбілити шкіру?

Шкіра може набувати більш темного відтінку під впливом зовнішніх факторів. У цій статті розкажемо, я..

Читати далі

Маски для обличчя та як збільшити результативність базового догляду?

Фахівці з догляду за шкірою під час підбору засобів для основного набору радять не ігнорувати додатк..

Читати далі

Показати ще

MESONIA, БРЕНД ПРОФЕСІЙНОЇ ДОГЛЯДОВОЇ КОСМЕТИКИ НАРОДИВСЯ В УКРАЇНІ В НЕЛЕГКИЙ ЧАС.

Бренд було засновано у 2019 році в Україні, а також зареєстровано у США. І в 2023 ми нарешті вийшли у світ, і тепер Ви можете на собі відчути високу якість та турботу про Вашу красу та молодість. 

Розробки з прискіпливим підходом для отримання гідного результату та найвищої якості. Косметичні комплекси, що входять до складу продуктів, відбиралися за високими показниками ефективності.

Косметика, збагачена вітамінами, мінералами, а також професійними комплексами з Японії, США, Південної Кореї, Іспанії, Швейцарії, Англії, Норвегії, Франції, Індії, Саудівської Аравії та інших країн, nbsp; визнаними провідними у вирішенні питань догляду за шкірою, у вирішенні питань омолодження шкіри та тіла, відновлення волосся, догляду за Вашою красою та молодістю. Ми співпрацюємо з перевіреними міжнародними виробниками високоякісної сировини та обладнання для створення якісного та дієвого продукту.

Наші лабораторії та виробництво розташовані у самому серці України, Київської області. Сертифіковане виробництво за європейськими стандартами гарантує, що кожен продукт, який проходить через наші руки, відповідає найвищим стандартам якості.  Наше виробництво використовує виключно високоякісну сировину, яка не тестується на тваринах.

Враховуємо індивідуальні особливості та потреби Вашого тіла та шкіри на різних етапах життя. Для будь-якого віку, жінок і чоловіків, дітей і немовлят.

MESONIA - це світ краси, мистецтва та молодості.

- Косметика для косметологів
- Професійна косметика для тіла
- Професійна косметика для обличчя
- Професійна косметика для волосся
- Косметика для чоловіків
- Спеціалізована Косметика для дітей
- Спеціалізована косметика для немовлят
- Інтегрально Збалансована Система від мімічних зморшок, для пружності/тонусу шкіри, антивікова NANOhyl Beta-Q10 Бетаглюкани, Кетони малини, Вітаміни
- Інтегрально Збалансована Система відновлення волосся, від випадіння Hair Magic AMINOVIT
- Інтегрально Збалансована Система з Колагеном зволоження та регенерації SYN-AQUABIO Collagen
- Інтегрально Збалансована Система з Ретинолом/ Бакучіолом для омолодження шкіри, для відновлення проблемної шкіри [B] Synergy Retinol відновлення, регенерація, anti-aging
- Інтегрально Збалансована Система зволоження, ліфтингу з пептидами Peptide 5H PRO-L & Hyaluronic acids
- Інтегрально Збалансована Система з вітаміном С антиоксидантна, для рівного тону та сяйва шкіри (використовуємо 4 форми віт С) Superb-C Me
- Інтегрально Збалансована Система для очищення та мінералізації, відбілювання, при пігментації ION-KAOLIN MATRIX
- Інтегрально Збалансована Фіто-Система регенерації та живлення шкіри, аромотерапія Nature Oil & Phyto Extracts, Silver-enriched
- Інтегрально Збалансована Система гіпер-живлення з омега кислотами ікри глибоководних риб U-C Royal Fish Omega
- Японська Інтегрально Збалансована anti-aging система з амінокислотами JAPAN•PRO AMINO PEPTIDE
- Інтегрально Збалансована Система з Ніацинамідом NiacinamidePRO
- Інтегрально Збалансована Система з прополісом, ланоліном і Алое, гіпер зволоження і відновлення сухої/комбінованої шкіри, від мікротріщин
- Система з Глутатіоном антиоксидант Apex Energetics Oxicell SE (KR70)
-  Акції та знижки
- Вітаміни для шкіри, волосся, нігтів та молодості

Наші сильні сторони:
Рішення для чутливої та сухої шкіри, при проблемах з акне, висипаннями та запаленнями. Окремо варто відзначити ніжне очищення з використанням збагаченого каоліну, мінералів, тільки ніжних павів, екстрактів та гідролізатів, що не подразнюють шкіру, кислот та вітамінних комплексів.

Запахи також заслуговують на окрему увагу.. кожен продукт має свою індивідуальну композицію аромату, яку ви точно запам'ятаєте.

Ми використовуємо сучасні рішення, провідні технології фармацевтики та одна з перших впроваджує нові складові та покращені формули сировини, які мають найбільший глибинний вплив на епідерміс. Кожен інгредієнт у нашій косметиці ретельно підібраний та доповнює одні одного у складі засобу завдяки ефекту синергії. Серед наших визначних пам'яток Antarctic G, BeBebiome, AquaCacteen , Kannabia sense, NanoMax, L-Аргінін, L-карнітин, гідролізати кератину, Prodew 500, TURMERIA ZEN, Proliss 100, Бакучіол і Ретинол, Кетон мали br /> Ви знайдете продукти, які не просто допоможуть підтримувати шкіру в ідеальному стані, а й підкреслять вашу індивідуальність. У кожному флаконі Mesonia криється потужне поєднання природних інгредієнтів та передових технологій.

Кохання, творчість та досконалість – у кожній деталі, у кожному флаконі.
 

Подписка на новости

 
ЗАБЕРІТЬ 10% ЗНИЖКУ

Заповніть форму та отримайте знижку 10% на першу покупку!

ні дякую
Модули для Opencart