Маски для обличчя та як збільшити результативність базового догляду?

Маски для обличчя та як збільшити результативність базового догляду?

Фахівці з догляду за шкірою під час підбору засобів для основного набору радять не ігнорувати додаткові продукти. До них можна віднести, зокрема, маски для обличчя. Які маски підходять до вашої шкіри і навіщо вони потрібні?

Навіщо потрібні маски для обличчя?


Повсякденний ритуал краси, повторюваний щоранку та вечір, для максимальної ефективності повинен включати очищення, тонізування, нанесення сироватки та крему. Може здатися, що включення до цього списку маски вже перебір. Але цей засіб здатний покращити зовнішній вигляд вашої шкіри та її стан завдяки особливостям складу та специфіці використання.

Маска для особи орієнтована на вирішення конкретної задачі, від ретельного очищення до інтенсивного зволоження.

Надає як миттєвий ефект, так і надає накопичувальну дію.
Концентрація активних речовин у складі маски вища, ніж у базовому догляді – кремі.
За рахунок високого вмісту активних компонентів маска дає більш виражений візуальний ефект ніж крем.
Дозволяє досить швидко досягти бажаного результату, що робить маску незамінним засобом експрес-догляду.
На відміну від сироватки, використовувати засіб щодня не потрібно. Однак існують маски для обличчя щодня, які виступають у ролі концентрованого аналога крему.

Види масок для обличчя


Ефективні маски для обличчя не можуть робити відразу все: трохи зволожувати, трохи живити, очищати пори і прати, як гумка, дрібні зморшки. Вони діють швидше і інтенсивніше базового догляду, причому їхня дія спрямована на корекцію близьких за своєю недосконалістю шкіри. Іншими словами, шанс виявити в одній баночці і антиейдж, і засіб для боротьби із запаленнями прагне нуля. Якими ж бувають маски для обличчя?

Зволожуючі

Зволожуючі маски допомагають підвищити рівень вологи в епідермісі. Цей баланс є важливою умовою для підтримки зовнішнього вигляду шкіри, оскільки без води процеси оновлення клітин неможливі.

У складі зволожуючої маски можна знайти мікрометричну гіалуронову кислоту - вона здатна проникати глибше в епідерміс і утримувати там молекули води. Такі компоненти, як алое віра та гліцерин, працюють на поверхні шкіри та зменшують її пересушування.

Зволожуючі маски зазвичай мають легку текстуру і однаково комфортні як для сухої шкіри, так і для зневодненої шкіри будь-якого типу.

Живильна

Поверхня шкіри покриває непомітна гідроліпідна мантія. Коли її цілісність порушується, шкіра залишається беззахисною перед різними зовнішніми впливами, які можуть несприятливо позначитися на ній, включаючи передчасне старіння, лущення та інші проблеми. Маски для обличчя з поживними речовинами відновлюють мантію гідроліпідну. Шукайте у складі натуральні рослинні олії, такі як карите, камелії чи троянди, а також компоненти, такі як сквалан, вітамін Е та кераміди – ці елементи відновлюють бар'єрний шар.

Поживні маски особливо затребувані взимку, коли шкіра схильна до різких перепадів температур, червоніє і схильна до лущення.

Очищаючі

Маски для шкіри обличчя з очищувальною дією не замінять гель для вмивання, вони призначені для ефективного витягування забруднення з пір за рахунок активних речовин, що абсорбують: глини і природного вугілля.

Деякі з них відлущують шкіру за допомогою фруктових кислот, таких як гліколева, а також бета-кислот або м'яких абразивних частинок. Це простий спосіб зменшити ймовірність закупорки пір, скупченим шкірним салом і відмерлих клітин епідермісу. Протизапальні речовини у формулі будуть бонусом, якщо іноді вас турбують запалення.

Регулярне використання масок з властивостями, що очищають, запобігає або значно знижує появу запалень. Шкіра виглядає гладкою, свіжою та чистою.

Омолоджуючі (антивікові)

Ефективні антивікові маски для обличчя спрямовані не тільки на корекцію зморшок, що вже існують. Їхнє основне завдання — уповільнити процес і глибину появи нових.

Згодом оновлення шкіри сповільнюється, утворюється менше гіалуронової кислоти та волокон сполучної тканини, які відповідають за текстуру та щільність шкіри. Догляд з ефектом омолодження сприяє синтезу цих речовин завдяки вмісту компонентів, таких як гліколева кислота, гіалуронова кислота, ретинол, антиоксиданти, проксилан та інші.

Необхідність застосування масок з антивіковим ефектом залежить не від віку в паспорті, а від індивідуальної потреби шкіри та рекомендації експерта.

 

Ліфтинг-маски (підтягуючі)

Підвид антивікових масок, який може бути актуальним у зрілому віці, коли щільність шкіри починає змінюватися, зникає відчуття пружності. Овал обличчя здається менш точним. Маски з підтягуючим ефектом сприяють активації вироблення еластинових та колагенових волокон.

На що звертати увагу: формули засобів з колагеном, маски з ревіталізуючими рослинними екстрактами, ретинолом, похідними цукрів, пептидами, амінокислотами та вітамінами. Гіалуронова кислота у складі засобів такого типу не буде зайвою: вона зволожує шкіру, повертаючи їй сяйво та відчуття пружності.

 

Відбілюючі

Ви, напевно, знаєте, що потрібно робити зі шкірою, перш ніж вийти з дому в сонячний день: достатньо нанести сонцезахисний крем. Однак якщо пігментні плями вже з'явилися, УФ-фільтри їх не зменшать. Довірте цю місію масці, що відбілює, на основі кислот: молочної, гліколевої, аскорбінової або азелаїнової. Корекція гіперпігментації відбувається шляхом інтенсивного відлущування шкіри. Не забувайте: після таких процедур потрібний надійний захист від сонця як наступного дня, так і на найближчі тижні.

Маски з ефектом відбілювання ефективно справляються з різними типами пігментації, включаючи вікову і викликану неакуратним видаленням закритих запалених комедонів.

 

Глиняні маски для обличчя

Навіть близькі за складом маски для обличчя дуже різні в плані впливу на шкіру. Особливо це помітно з прикладу глиняних масок. Їх цінують за зручність нанесення та комфортну текстуру.

Ви можете бути впевнені, що вони точно не стікають з обличчя і не забруднюють все навколо. До того ж ними користуються не лише володарки жирної чи комбінованої проблемної шкіри.

 

0 коментарів

Залишити коментар

Будь ласка, зверніть увагу, що коментарі мають бути схвалені перед публікацією